Actie Kerkbalans 2023

Actie Kerkbalans 2023

In januari doet onze parochie mee aan de Actie Kerkbalans 2023. Tijdens de actieperiode zullen we u als kerkleden om een financiële bijdrage vragen, zodat we ook in 2023 kunnen doen waar we als kerk voor staan.
Het thema van de Actie is: ‘Geef vandaag voor de kerk van morgen’.
Ook in de toekomst willen we samen kerk-zijn en naar elkaar omzien.
De kerk wil van betekenis zijn voor mensen die verdieping en ontmoeting zoeken. Maar ook uitnodigend zijn voor hen die zich religieus of spiritueel aan het oriënteren zijn en voor jonge mensen die hun leven nog voor zich hebben.
Daar hebben we jullie steun bij nodig. Want als kerk krijgen we geen subsidie.
Jullie financiële bijdrage is noodzakelijk om te kunnen bestaan. Vandaar dat we onze parochianen, gastleden en vaste bezoekers ieder jaar om een bijdrage vragen.
Tussen 14 en 28 januari ontvangt u daarom een e-mail of een brief met het verzoek om bij te dragen of om door te geven welk bedrag we gedurende het jaar van u mogen verwachten. We hopen dat we weer op u mogen rekenen!
Dankzij uw bijdrage kan onze kerk van waarde blijven voor al haar leden en plannen maken voor de toekomst.
Door vandaag te geven, kan onze kerk blijven doen waar ze al eeuwenlang voor staat. Op naar de kerk van morgen!